ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ 1ου ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Πληροφ. Κορφιάς Νικόλαος

Τηλέφωνο :22430  28.992

Fax           : 22430 23477

ΘΕΜΑ : Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για οργάνωση ημερήσιας  εκδρομής στην Κω.

Το 1ο ΓΕΛ Καλύμνου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς τα ταξιδιωτικά γραφεία, για την οργάνωση ημερήσιας εκδρομής . Τα στοιχεία που θα πρέπει να ληφθούν υπόψη για την υποβολή προσφορών είναι τα ακόλουθα.

1. 1.Προορισμός : Κως
  2. 2.Αριθμός συμμετεχόντων:μαθητές 160-170 και 14 συνοδοί καθηγητές.
  3. 3.Μεταφορικά μέσα: 1) Πλοίο (ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΠΠΟΛΩΝ) από το λιμάνι της Καλύμνου προς Κω και αντίστροφα. Λεωφορεία από λιμάνι Κω για περιήγηση σύμφωνα με το πρόγραμμα της εκδρομής.
  4. 4.Πρόγραμμα εκδρομής:

Τετάρτη  08-11-2017

Τετάρτη 08/11/17: Αναχώρηση  από Κάλυμνο στις  07:00π.μ  με το πλοίο Ολύμπιος Απόλλων .  Άφιξη στην Κω στις 07:50 και επιβίβαση στα λεωφορεία με προορισμό την πόλη της Κω.Ενδιάμεση στάση στο Ελαιοτριβείο << Κουλλιά>> και στο οινοποιείο << Τριανταφυλλοπούλου Mαίρης>>. Επίσκεψη στο Ασκληπηείο και στον Πλάτανο του Ιπποκράτη.Παραμονή στην πόλη της Κω μέχρι το μεσημέρι.Αναχώρηση για την Τζιά για μεσημεριανό γεύμα. Αναχώρηση από Τζιά  για Κάλυμνο στις  18:15. Άφιξη στην Κάλυμνο στις 19:05.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να καταθέσουν στη Διεύθυνση του 1ου ΓΕΛ Καλύμνου (Ενορία Αναστάσεως, Κάλυμνος, Τ.Κ. 85200)  έως την Δευτέρα 30/10/2017 και ώρα 12:00.

Οι προσφορές θα είναι κλειστές και θα αναγράφεται η συνολική τιμή καθώς και η επιβάρυνση ανά μαθητή, ώστε οι προσφορές να είναι οικονομικά και ποιοτικά συγκρίσιμες.

Μαζί με την κάθε προσφορά κατατίθεται απαραιτήτως από το τα ταξιδιωτικό γραφείο και υπεύθυνη δήλωση ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Παρακαλούμε να αναρτήσετε την προκήρυξη στην ιστοσελίδα της Διεύθυνσης Β/βάθμιας Εκπ/σης Δωδ/σου.

Κορφιάς Νικόλαος

Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 24 Οκτώβριος 2017 07:45