ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

Τηλέφωνο :22430  28.992

Fax           : 22430 23477

ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΟΡΘΟ

ΘΕΜΑ : Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για οργάνωση εκκλησιασμού- ημερήσιας εκδρομής στις Ελιές.

Το 1ο ΓΕΛ Καλύμνου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς τα ταξιδιωτικά γραφεία, για την οργάνωση εκκλησιασμού- ημερήσιας εκδρομής στις Ελιές Καλύμνου.

1. 1.Προορισμός :Αρχάγγελος- Ελιές Καλύμνου
  2. 2.Αριθμός συμμετεχόντων:μαθητές και 10 συνοδοί καθηγητές.
  3. 3.Μεταφορικά μέσα:Λεωφορεία από 1ο ΓΕΛ Καλύμνου στις 08:30πμ για εκκλησία Αρχαγγέλου και επιστροφή στις 12:30μμ. από Ελιές για 1ο ΓΕΛ Καλύμνου.
  4. 4.Ημέρα εκδρομής: Τρίτη 8 Νοεμβρίου 2016.

Σημείωση: Η μετακίνηση των μαθητών να γίνει με ένα δρομολόγιο λεωφορείων για να παρακολουθήσουν οι μαθητές την εκκλησία.

Οι προσφορές να κατατεθούν σε κλειστό φάκελλο στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου ΓΕΛ Καλύμνου κ. Κορφιά Νικολάου έως την Δευτέρα 7 Νοεμβρίου 2016 στις 11:00 ώρα πμ.

Μαζί με την κάθε προσφορά κατατίθεται απαραιτήτως από το τα ταξιδιωτικό γραφείο και υπεύθυνη δήλωση ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

Κορφιάς Νικόλαος

Έχουμε 1 επισκέπτης συνδεδεμένους